Ara Dönem Staj Başvuruları Hk.Tüm Duyurular
02
ŞUB

2020-2021 Ara Dönem Akademik Tatili Staj Başvuruları, 2020-2021 Akademik Dönemi Bahar Yarıyılında  ders seçimi yapacaklar için  sona ermiştir. Bundan sonraki süreçte staj başvuruları her dönem olduğu gibi aşağıda yer alan şekilde yapılacaktır.

 

 

1)      Tüm kredilerini tamamlamış olan öğrenciler elden veya E-posta ile yapılan staj başvuruları için gerekli olan evrakların yanında Usis Eğitim –Öğretim Planlarını eklemek suretiyle staj başvuru esaslarına uygun şekilde ve staj başlangıcından 14 gün önce olması kaydı ile staj başvurularını istedikleri zaman yapabilirler.

 

2)      Kredilerini tamamlamamış öğrencilerden 6. Dönemini tamamlamış olanlar ders seçimlerini tamamladıktan, kendisine ait kesin ders programları belli olduktan ve '2020-2021 Akademik Dönemi Bahar Yarıyılı Staj Başvuru İlkeleri ve Alınan Kararlar'a ait Fakülte Kurulu kararı alındıktan sonra bahar yarıyılı içinde kalacak şekilde haftada en az 2 tam iş günü boş olması ve staj başlangıcından en az 14 gün önce başvuru evraklarını teslim etmesi şartı ile staj başvurularını yapacaklardır. Staj başvurusu için gerekli olan evrakların yanında öğrencinin kendisine ait Usis Ders Programını ekleyerek başvurularını yapmaları gerekmektedir.